Poslední články

Rozšíření nabídky o puzzle zn. Editions Ricordi

Rozšíření nabídky o puzzle zn. Editions Ricordi

Naskladnili jsme pro Vás přes 250 novinek italské značky Editions Ricordi a to v té nejvyšší kvalitě – „GOLD EDICI“, která se vyznačuje podstatně kvalitnějším provedení. Dílky puzzle jsou silné 2,2 – 2,3 mm. Pro lepší vlastnosti dílků byl do papírové hmoty zapracováno i lněné vlákno. Puzzle jsou těžší než je u ostatních výrobců běžné a jsou balené do tvrdší a kvalitnější krabičky. Výrobce Editions Ricordi patří mezi tradiční italské výrobce puzzle, který se zaměřuje té..

V prodeji nové kanadské puzzle Eurographics

V prodeji nové kanadské puzzle Eurographics

Nově nabízíme na našem puzzleshopu kompletní sortiment kvalitních puzzlí značky Eurographics z Kanady. Celý sortiment puzzlí čítající přes 200 motivů máme skladem. Puzzle této značky vynikají špičkovým provedením a zcela jedinečnými motivy, s převážně edukační a encyklopedickou tématikou. Vyzkoušejte si i Vy poskládat nějaké puzzle značky Eurographics za zaváděcí ceny již od 359,- Kč vč. DPH. ..

Rozšíření nabídky  S  3D  EFEKTEM

Rozšíření nabídky S 3D EFEKTEM

Výrazně jsme v minulých dnech rozšířili naší nabídku puzzlí s 3D efektem. V Sekci "PUZZLE s 3D efektem" naleznete především značky PIATNIK, HEYE a TREFL. U značky TREFL jsme navíc trvale snížili ceny o více jak 20%. Nákup puzzlí s 3D efektem je nyní výhodnější než kdy předtím. V nabídce jsou jak dětské motivy od 24 dílků tak i puzzle pro dospělé s 500 dílky. ..

Dočasné zrušení možnosti placení platebními kartami

Vážení zákazníci, v souvislosti se zavedením EET jsme nuceni od 28.2.2017 dočasně deaktivovat možnost platby platebními kartami na našem eshopu. Děkujeme za pochopení. ..

Děkujeme za certifikát TOP kvality Heureka

Děkujeme za pomoc při získání certifikátu TOP kvality Heureka http://obchody.heureka.cz/i-puzzle-cz/recenze/   // ..


Zobrazeny položky 1 až 5 z 5 (1 stránek)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace