3D PUZZLE

Puzzle je možné bezesporu pokládat za vděčný dárek, přičemž téměř každý si během svého života jeho skládání alespoň jednou vyzkoušel.

3D puzzle je ovšem záležitostí poměrně novou a originální. Prostorové trojrozměrné puzzle přičemž nejsou na sestavování rozhodně tak komplikovaná, jako se to na první pohled může jevit.

Existují dokonce i 3D puzzle svítící, jež jsou doplněna LED osvětlením. Sestavené modely vynikají hlavně svojí realističností.

Jak vybrat 3D puzzle?

Velmi oblíbené jsou 3D puzzle Eiffelova věž. Na své si však přijdou rovněž fotbaloví fanoušci, kteří si mohou pořídit 3D puzzle fotbalové stadiony. Díky tomu se ve vašem obýváku může objevit slavný stadion, na kterém hraje své zápasy anglická reprezentace, Wembley.

Příznivci Barcelony si jistě rádi složí svůj Nou Camp. Stadiony jsou vyrobeny z polystyrenové pěny a pokryty kvalitním foto papírem. Doporučuje se je pořizovat dětem od sedmi let, přičemž u nich podporují kreativitu a trénují motoriku.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace