Anatolian

Anatolian je turecká značka, která se těší v Evropě stále větší oblibě. Produkty této zavedené značky, která je už na trhu od roku 2005 vynikají velmi kvalitním zpracováním a to nejenom samotných puzzle dílků, ale i krabice, které jsou jedny z úplně nejpevnějších. Velkou předností značky Anatolian, je služba zasílání chybějících dílků na základě vyplnění formuláře s udáním souřadnic chybějícího dílku. Tato služba je poskytována přímo výrobcem a je zcela bezplatná a lze jí využít po dobu, kdy má výrobce dané puzzle stále ve výrobě. Dalším milým překvapením je stojánek, do kterého lze upevnit víko krabice, které slouží jako předloha pro skládání puzzle.

Anatolian vyrábí puzzle o velikostech 260, 500, 1000, 1024 (čtveraté puzzle), 1500, 2000 a 3000 dílků. Výrobce Anatolian nabízí především puzzle s malovanými či kreslenými motivy a to často od odlišných autorů než většina ostatních výrobců. Výrobce každoročně zařazuje do svého výrobního portfolia novinky ve všech dostupných velikostech a rozhodně je z čeho vybírat. Mimo puzzle nabízí tento výrobce i příslušenství v podobě podložky na skládání a lepidla.


Zobrazeny položky 1 až 9 z 9 (1 stránek)


Anatolian

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace