Clementoni

Italskou značku Clementoni založil roku 1963 Mario Clementoni. Dnes se jedná o největšího italského výrobce hraček a zároveň o jednoho z největších evropských výrobců puzzle. Puzzle Clementoni jsou známé po celém světě a i u nás se lze běžně setkat s produkty Clementoni v běžné distribuční síti. Výrobní sortiment je velmi rozsáhlý od dětských puzzle, kde dominují především licencované motivy od Disneyho až po dospělé motivy, které jsou vyráběny ve velikostech od 500 až do 13200 dílků. Výrobce nabízí také kompletní příslušenství k puzzle, jako jsou podložky a lepidla a také nabízí bezplatnou službu zasílání chybějících dílků.

V nabídce značky Clementoni naleznete opravdu všechny možné motivy od obrazů známých malířů, po fotografie zvířat, krajiny až po abstraktní díla. Také jsou nabízené puzzle svítící a panoramatická a průběžně se lze setkat s různými limitovanými edicemi. V minulosti výrobce nabízel například i puzzle z korku či multimediální puzzle.


Zobrazeny položky 1 až 24 z 85 (4 stránek)


Clementoni, levné puzzle Clementoni

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace