Editions Ricordi

Výrobce Editions Ricordi patří mezi tradiční italské výrobce puzzle, který se zaměřuje téměř výhradně na reprodukce uměleckých děl. Nejčastěji zobrazovaná díla na puzzlích jsou od umělců jako: Gustav Klimt, Leonardo da Vinci, Salvador Dalí, Vincent van Gogh, ale i El Greco, Pieter Brueghel, Pablo Picasso, Edgar Degas a mnoho dalších. Jsou zde i ukázky egyptské, čínské, byzantské, japonské či tibetské kultury. Puzzle s uměleckými díly si u nás můžete objednat ve velikostech 1000, 1500 a 2000 dílků.

 

Nově začal výrobce Editons Ricordi vyrábět i puzzle s encyklopedickou tématikou. Tyto puzzle jsou vyráběny sice jen s tisíci dílky, ale na velkém formátu 100x70 cm, který odpovídá běžně puzzle s 2000 dílky. Poskládané puzzle pak na stěně působí jak skutečný plakát. Jako úplnou novinky začal tento výrobce produkovat i puzzle s fantasy tématikou. Jedná se pouze o několik motivů, převážně od autorů jako José del Nido, Scarlet Gothica či James Ryman.

 

Všechny výše uvedené puzzle jsou v nejkvalitnějším provedení v tzv. GOLD EDICI a tato puzzle jsou i takto označena přímo v názvu produktu. Dílky jsou silné 2,2-2,3 mm a pro vyšší kvalitu bylo do papírové hmoty zapracováno lněné vlákno. Puzzle jsou balené v kvalitnějších a tvrdších krabičkách. Naprostá většina námi nabízených puzzle zn. Editions Ricordi jsou té nejvyšší kvality tj. v edici GOLD.

 

Poznámka: Označení „GOLD EDICE“ neznamená, že se jedná o metalické puzzle, ale o označení produktu s nejvyšší kvalitou v rámci jednoho výrobce. Výrobce Editions Ricordi vyrábí i méně kvalitní edice jako „BLACK EDITIONS“ a „STONE EDITIONS“.

 

Výrobce Editions Ricordi již bohužel ukončil výrobu a nabízené puzzle jsou již pouze v doprodeji.


Zobrazeny položky 1 až 2 z 2 (1 stránek)


Editions Ricordi, levné puzzle Editions Ricordi

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace