Enjoy

Enjoy je zcela nová značka z Turecka, která vznikla teprve v roce 2022. Výrobce aktuálně nabízí puzzle s 1000 dílky, které jsou baleny v kompaktních krabičkách z tvrdého kartonu o velikosti 33x23x5 cm. Jak samotné puzzle, tak i krabičky patří k těm kvalitněji zpracovaným. Jednotlivé dílky mají unikátní tvar, díky čemuž nemůže dojít k záměně dílků, což je výhodou zvláště u obrázků s velkými, stejnobarevnými plochami. Dílky do sebe tak dobře a pevně zapadnou, že celé složené puzzle je možné zvednout, aniž by bylo slepené. Povrch obrázků má antireflexní povrch, který eliminuje les a odraz světla a skládání je příjemnější, přičemž je při výrobě užito velmi pestrých a živých barev. Velkou výhodou u výrobce Enjoy je, že disponuje bezplatnou službou zaslání chybějících dílků.

 

Výrobce nabízí velmi rozmanité motivy a rozhodně se nebojí nabízet ty méně obvyklé. Kromě nádherných fotografií známých i méně známých měst a míst vyrábí například celou řadu puzzlí s duhovými spektry barev či umělecké obrazy do méně známých autorů a to nejenom těch tureckých.

 


Zobrazeny položky 1 až 24 z 34 (2 stránek)


Puzzle Enjoy

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace