Jumbo

 

Tradiční výrobce hraček z Nizozemí, jehož historie se datuje až do roku 1853. Dnes se jedná o zavedenou značku s velmi kvalitními puzzle a to jak po stránce tisku tak i čistých řezů jednotlivých dílků. Rozsah nabízených velikostí je 500, 1000, 1500, 2000, 3000 a 5000 dílků. Často jsou nabízené multibalení 2v1 (dvě puzzle v jedné krabičce) či 4v1.

Výrobce nabízí velmi úspěšnou edici s názvem Jan van Haasteren, což je autor kreslených vtipných puzzle, na kterých je velké množství malých postaviček. Druhá velmi úspěšná edice má název WASGIJ. Pod tímto zvláštním označením se skrývají puzzle s hádanou, kdy obrázek na krabici není shodný se samotným puzzle, ale tento obrázek je jen jakýmsi vodítkem k poskládání puzzle. Častokrát je na puzzle to co vidí některá z postav zobrazených na krabičce, nebo se může jednat o stejnou scénu jako na krabičce, ale o mnoho desítek let dříve či později. Obě tyto puzzle edice jsou velice oblíbené a častokrát jsou předmětem sběratelství.


Zobrazeny položky 1 až 24 z 36 (2 stránek)


Jumbo, levné puzzle Jumbo

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace