Metalické puzzle

Pokrok se nedá zastavit, a tak se dnes na trhu zcela běžně objevuje i metalické puzzle, jež se vyznačuje metalizovaným povrchem.

Metalické puzzle se při nahlížení z rozličných úhlů kovově leskne, což má za důsledek, že působí dojmem, že je vytvořeno ze zlata, stříbra či jiných kovů.

Jaké metalické puzzle vybrat?

Značné oblibě se těší kupříkladu metalické puzzle hrad od značky Heye, které je demonstrativním příkladem toho, že lze využít i puzzle jako obraz. K tomuto účelu se samozřejmě nejlépe hodí panoramatické puzzle, které je schopné vnést do vašeho obývacího pokoje velmi příjemný nádech.

Netradičním a originálním dárkem se může stát svítící puzzle. Kupříkladu motiv puzzle Sněžný leopard je zajímavý sám o sobě a co teprve potom, když se rozsvítí! Z nabídky je možné vybírat svítící puzzle i o 1000-2000 dílcích, přičemž každý si může vybrat motiv podle své libosti.

Kdežto někdo preferuje města a památky, jiný pro změnu upřednostní zvířata nebo přírodu, do dětského pokoje se pak jeví jako ideální puzzle s pohádkovými hrdiny.


V této kategorii nejsou žádné produkty.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace