Puzzle - 5000 dílků a více

Kolik dílků puzzle jste nejvíce poskládali? Troufnete si na puzzle mající 5 000 dílků i více? Máme je pro vás. Vyberte si konkrétní obrázek a může se pustit do skládání. Pro mnohé příznivce skládaček je puzzle více než jen zábavou pro volný čas. Berete puzzle také jako výzvu? Zkuste, kolik dílků zvládnete složit vy.

Puzzle s 5000 dílky a více jsou už určeny pro opravdové fandy, kteří mají rádi výzvy a ty, kteří rádi zvyšují svou laťku. Zaručí zábavu na dlouhé hodiny, obvykle pro celou rodinu. Obtížnost skládání do značné míry souvisí se samotným obrázkem. Pokud jsou na obrázku velké stejnobarevné plochy jako například obloha, moře, či tmavé pozadí u reprodukcí obrazů je obtížnost takovýchto puzzle o poznání obtížnější. Velice doporučujeme složené puzzle slepit, podlepit či zarámovat a pověsit si jej jako dekoraci na stěnu. Velikost složených puzzle se u jednotlivých výrobců liší a přesný rozměr vždy naleznete v detailu produktu.


V této kategorii nejsou žádné produkty.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace