Puzzle Lední medvědi

Puzzle Lední medvědi

Model: 14-077806
Dostupnost: Na skladě
Datum doručení: 13.12.2017  


Cena: 279 Kč


Puzzle Lední medvědi

 

Výrobce: Spiel Spass

 

Počet dílku: 1000

Autor: Schim Schimmel

Katalogové číslo: 14-077806

Rozměry puzzle: 65x48 cm

Rozměry krabice: 36x24x4,5 cm

Hmotnost puzzle balení: 0,59 Kg

 

Schim Schimmel – americký malíř současnosti, který se stal, díky svým obrazům, které můžete spatřit také na mnoha puzzle, celosvětově uznávaným umělcem. Pořádá mnoho výstav po celém světě, především pak v USA a Japonsku. Středem zájmu tohoto malíře jsou jednoznačně zvířata, která maluje již od svého dětství. Schimmel si postupně vypracoval jedinečnou techniku, kdy dokáže zachytit i sebemenší detail. Jeho díla působí velmi sugestivním a líbivým dojmem. A právě proto jsou díla Schima Schimela velmi oblíbená mezi skladateli puzzlí. Nejčastěji zobrazovaná zvířata na puzzle motivech od autora Schimmela jsou bílí tygři, lvi a sloni.

 

Puzzle Lední medvědi – bezstarostně se povalující rodinka ledních medvědů v nehostinné krajině sněhu a ledu. To je jeden z mnoha puzzle motivů, jehož autorem je americký malíř Schim Schimmmel. Více puzzlí s fantasy motivem od autora Schim Schimmela můžete nalézt na našem puzzle shopu v menu – fantazie.

 

Puzzle Lední medvědi je součástí speciální puzzle série „Schim Shimmel“.

Zákazníci také přikoupili:

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace