Puzzle Sloní rodinka

Puzzle Sloní rodinka

Model: 14-077804
Dostupnost: Na skladě
Datum doručení: 30.01.2020  


Cena: 279 Kč


Puzzle Sloní rodinka

 

Výrobce: Spiel Spass

 

Počet dílku: 1000

Autor: Schim Schimmel

Katalogové číslo: 14-077804

Rozměry puzzle: 65x48 cm

Rozměry krabice: 36x24x4,5 cm

Hmotnost puzzle balení: 0,59 Kg

 

Schim Schimmel – americký malíř současnosti, který se stal, díky svým obrazům, které můžete spatřit také na mnoha puzzle, celosvětově uznávaným umělcem. Pořádá mnoho výstav po celém světě, především pak v USA a Japonsku. Středem zájmu tohoto malíře jsou jednoznačně zvířata, která maluje již od svého dětství. Schimmel si postupně vypracoval jedinečnou techniku, kdy dokáže zachytit i sebemenší detail. Jeho díla působí velmi sugestivním a líbivým dojmem. A právě proto jsou díla Schima Schimela velmi oblíbená mezi skladateli puzzlí. Nejčastěji zobrazovaná zvířata na puzzle motivech od autora Schimmela jsou bílí tygři, lvi a sloni.

 

Puzzle Sloní rodinka – kreslená pětičlenná sloní rodinka, procházející se na afrických pláních. Autor Schim Schimmel je zárukou kvalitně zpracovaných a líbivých puzzle motivů, které se dobře skládají. Zaujalo Vás toto kreslené puzzle? Pak si jej zkuste i v pohodlí domova poskládat.

 

Puzzle Sloní rodinka je součástí speciální puzzle série „Schim Shimmel“.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace