Největší puzzle na světě

(4) Hlasů
   
(9322) Zobrazeno

Patříte mezi milovníky skládání puzzle a rádi se před svými známými pochlubíte počtem dílků, které mělo poslední puzzle, jež se vám podařilo sestavit?

V tom případě rozhodně čtěte dál a seznamte se s největšími puzzle na světě, před nimiž se vám bez pochyby zatají dech!

Magický svět Disney je na jednom z největších puzzle světa

Za jedno z největších puzzle na světě jsou považovány Disney okamžiky od společnosti Ravensburger, které mají neuvěřitelných 40 320 dílků.

Celý obraz sestává z deseti ručně kreslených scén z filmů od Disneyho, když oko trpělivého skládače potěší po úspěšném ukončení práce Bambi, Malá mořská víla, Kráska a zvíře, Popelka nebo Petr Pan. Dílky tohoto puzzle se nacházejí dohromady v deseti sáčcích a rozměry složeného puzzle jsou úctyhodných 680 x 190 cm.

Ravensburger puzzle

Kolem světa s 42 000 dílky v sedmi sáčcích!

Španělský výrobce EDUCA přišel letos dokonce s puzzle, jež má 42 000 dílků a nese název Kolem světa.

Jak již samotný název napovídá, jedná se o koláž nejznámějších divů a památek na světě. Jmenovat lze mimo jiné Eiffelovu věž, Big Ben nebo Goldem Gate.

Vlastence potěší, že nechybí ani český Tančící dům. Tyto dílky jsou uloženy v sedmi sáčcích po 6000 dílcích.

Educa puzzle

Klasiku mezi největšími puzzle na světě již představuje legendární Divočina

Další slavné puzzle, které má 33 600 dílků, uvedla roku 2014 na trh španělská společnost EDUCA. Již jeho název Divočina odkazuje na skutečnost, že je na něm zobrazeno takřka nepředstavitelné množství zvířecí populace.

Každého upoutá hned na první pohled i originální obal ze dřeva, jenž má vlastní kolečka a ucho pro snadné převážení, kdybyste se s tímto puzzle rozhodli jet na dovolenou!

Počítejte však s tím, že jeho složení vám skutečně nějaký čas zabere! Rozměry složeného puzzle jsou 570 x 157 cm.

Educa puzzle

Obří puzzle rozhodně rozbít nechcete!

Dokončení podobně velkého puzzle lze považovat za de facto mistrovské dílo, a proto je potřeba při něm postupovat s co největší obezřetností. Jinak můžete dopadnout jako roku 2013 Brit Daniel Evans, který pět týdnů usilovně skládal své puzzle o 40 000 dílcích, aby se mu jej den po dokončení povedlo shodit!

Napiš komentář:

Jméno :

Email :

Komentář :

Captcha :

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace