Poslední články

Největší puzzle na světě

Patříte mezi milovníky skládání puzzle a rádi se před svými známými pochlubíte počtem dílků, které mělo poslední puzzle, jež se vám podařilo sestavit? V tom případě rozhodně čtěte dál a seznamte se s největšími puzzle na světě, před nimiž se vám bez pochyby zatají dech! Magický svět Disney je na jednom z největších puzzle světa Za jedno z největších puzzle na světě jsou považovány Disney okamžiky od společnosti Ravensburger, které mají neuvěřitelných 40&..

Jak slepit puzzle?

Jak slepit puzzle?

Každý, kdo strávil hodiny skládáním puzzle, jistě potvrdí, že po jeho složení přijde na řadu neméně důležitá otázka. Jak slepit puzzle co nejkvalitněji, aby je bylo možné vystavit a potěšit s ním nejen své oči, ale získat i obdiv různých návštěv, které do domácnosti zavítají. Nejlepším řešením pro slepení puzzle je nákup originálního lepidla Nejlepším řešením je pochopitelně koupit si originální lepidlo na puzzle! To se roztírá shora na poskládaný obrázek takovým zp..

Jak skládat puzzle?

Jak skládat puzzle?

Skládání puzzle je bez velké nadsázky možné označit za jeden z fenoménů moderní doby. Milují je malé děti i dospělí, přičemž se objevují dokonce i různé soutěže v tom, kdo je dokáže složit nejrychleji. Existují vůbec nějaké prověřené techniky, které z vás udělají nepolapitelného rekordmana v rychlosti skládání? Zcela zásadní je věnovat pozornost místu, kde bude puzzle skládáno Ještě před samotným začátkem skládání důkladně zvažte místo, kde budete pu..

Rozšíření nabídky o puzzle zn. Editions Ricordi

Rozšíření nabídky o puzzle zn. Editions Ricordi

Naskladnili jsme pro Vás přes 250 novinek italské značky Editions Ricordi a to v té nejvyšší kvalitě – „GOLD EDICI“, která se vyznačuje podstatně kvalitnějším provedení. Dílky puzzle jsou silné 2,2 – 2,3 mm. Pro lepší vlastnosti dílků byl do papírové hmoty zapracováno i lněné vlákno. Puzzle jsou těžší než je u ostatních výrobců běžné a jsou balené do tvrdší a kvalitnější krabičky. Výrobce Editions Ricordi patří mezi tradiční italské výrobce puzzle, který se zaměřuje té..

V prodeji nové kanadské puzzle Eurographics

V prodeji nové kanadské puzzle Eurographics

Nově nabízíme na našem puzzleshopu kompletní sortiment kvalitních puzzlí značky Eurographics z Kanady. Celý sortiment puzzlí čítající přes 200 motivů máme skladem. Puzzle této značky vynikají špičkovým provedením a zcela jedinečnými motivy, s převážně edukační a encyklopedickou tématikou. Vyzkoušejte si i Vy poskládat nějaké puzzle značky Eurographics za zaváděcí ceny již od 359,- Kč vč. DPH. ..

Rozšíření nabídky  S  3D  EFEKTEM

Rozšíření nabídky S 3D EFEKTEM

Výrazně jsme v minulých dnech rozšířili naší nabídku puzzlí s 3D efektem. V Sekci "PUZZLE s 3D efektem" naleznete především značky PIATNIK, HEYE a TREFL. U značky TREFL jsme navíc trvale snížili ceny o více jak 20%. Nákup puzzlí s 3D efektem je nyní výhodnější než kdy předtím. V nabídce jsou jak dětské motivy od 24 dílků tak i puzzle pro dospělé s 500 dílky. ..

Děkujeme za certifikát TOP kvality Heureka

Děkujeme za pomoc při získání certifikátu TOP kvality Heureka http://obchody.heureka.cz/i-puzzle-cz/recenze/   // ..


Zobrazeny položky 1 až 7 z 7 (1 stránek)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace