Puzzle Barevní koi kapři

Puzzle Barevní koi kapři
Puzzle Barevní koi kapři

Model: 29-005696
Výrobce: Eurographics
Dostupnost: Na skladě
Datum doručení: 01.12.2022  


Cena: 399 Kč


Puzzle Barevní koi kapři

Výrobce: Eurographics

 

Počet dílků: 1000

 

Katalogové číslo: 29-005696

Rozměry puzzle: 69x49 cm

Rozměry krabice: 36x26x6 cm

Hmotnost puzzle balení: 0,8 Kg

 

Koi kapři jsou barevné vyšlechtěné ryby, jejich počátek sahá až 2000 let zpátky do Číny a později i do Japonska. Existuje nezměrné množství barevných a tvarových variací koi kaprů a ty nejlepší ryby mohou přesahovat i hodnotu nového luxusního vozu. Koi kapři se chovají zpravidla v zahradních jezírkách nebo ve velkých akváriích a nádržích. Chov Koi kaprů v Evropě začal po druhé světové válce a dnes již barevní kapříci patří neodmyslitelně do každého zahradního jezírka. Majitelé jezírek si schválně pořizují různě barevné kapry, kteří pak často u hladiny hledají něco k potravě a jejich majitelé se pak mohou kochat jejich krásou a elegancí přesně tak jak je zachycuje obrázek na puzzle. Puzzle je malované, nejedná se o fotografii a je na něm namalováno celkem 35 koi kaprů nejrůznějších barevných kombinací a velikostí.

V Japonsku jsou Koi kapři symbolem lásky a přátelství. Jedná se o dlouhověké ryby dožívající se okolo 50 let i když zaznamenané případy, kdy se koi kapři dožili podstatně vyššího věku.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace