Rozšíření nabídky o puzzle zn. Editions Ricordi

19.07.2017
(1) Hlasů
   
(2675) Zobrazeno

Naskladnili jsme pro Vás přes 250 novinek italské značky Editions Ricordi a to v té nejvyšší kvalitě – „GOLD EDICI“, která se vyznačuje podstatně kvalitnějším provedení. Dílky puzzle jsou silné 2,2 – 2,3 mm. Pro lepší vlastnosti dílků byl do papírové hmoty zapracováno i lněné vlákno. Puzzle jsou těžší než je u ostatních výrobců běžné a jsou balené do tvrdší a kvalitnější krabičky.

Výrobce Editions Ricordi patří mezi tradiční italské výrobce puzzle, který se zaměřuje téměř výhradně na reprodukce uměleckých děl. Nejčastěji zobrazovaná díla na puzzlích jsou od umělců jako: Gustav Klimt, Leonardo da Vinci, Salvador Dalí, Vincent van Gogh, ale i El Greco, Pieter Brueghel, Pablo Picasso, Edgar Degas a mnoho dalších. Jsou zde i ukázky egyptské, čínské, byzantské, japonské či tibetské kultury. Puzzle s uměleckými díly si u nás můžete objednat ve velikostech 1000, 1500 a 2000 dílků.

Nově začal výrobce Editons Ricordi vyrábět i puzzle s encyklopedickou a edukační tématikou. Tyto puzzle jsou vyráběny sice jen s tisíci dílky, ale na velkém formátu 100x70 cm, který odpovídá běžně puzzle s 2000 dílky. Poskládané puzzle pak na stěně působí jak skutečný plakát.

Jako úplnou novinky začal tento výrobce produkovat i puzzle s fantasy tématikou. Jedná se pouze o několik motivů, převážně od autorů jako José del Nido, Scarlet Gothica či James Ryman.

Všechny výše uvedené puzzle jsou v nejkvalitnějším provedení v tzv. GOLD EDICI a tato puzzle jsou i takto označena přímo v názvu produktu.

Poznámka: Označení „GOLD EDICE“ neznamená, že se jedná o metalické puzzle, ale o označení produktu s nejvyšší kvalitou v rámci jednoho výrobce. Výrobce Editions Ricordi vyrábí i méně kvalitní edice jako „BLACK EDICE“ a „STONE EDICE“.

Napiš komentář:

Jméno :

Email :

Komentář :

Captcha :

Přidat komentář

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace